UAB „Žaliakalnio veterinarija“ įkurta 2009 m., Kaune. Mūsų komanda – tai glaudus aistringų profesionalų, patyrusių veterinarijos gydytojų kolektyvas, kuris gerbia savo profesiją ir visa širdimi myli gyvūnus. Gydytojai nuolat mokosi ir gilina žinias seminaruose, o klinika atsinaujina – įranga moderni ir išbandyta.

Mums rūpi gyvūnai ir žinome kaip jiems padėti, todėl savo pacientams garantuojame patogesnę ir malonesnę viešnagę klinikoje.

Gydome, operuojame, vakcinuojame gyvūnus, geriname jų sveikatą ir ilginame gyvenimą „pakeldami ant kojų“ net sunkiausius, patyrusius sudėtingas traumas ir ligas, pacientus.

Nešaliname kačių nagų, nekarpome šunų balso stygų bei ausų ir uodegų, nekoreguojame sąkandžių.

Neužmigdome be medicininių indikacijų. Mes kovojame už augintinio gyvybę ir sveikatą iki galo.

Nenaudojame netradicinių gydymo metodų ir nepatikrintų vaistų. Asmeniškai atsakome už gydymo rezultatą ir augintinio sveikatą. Nebijome sudėtingų ligų ir žinome, ką daryti, kad gyvūnas pasveiktų, tačiau pripažįstame, jei nematome galimybės jį išgelbėti. Jeigu patys negalėsime padėti, pasiūlysime gerus tinkamos srities specialistus.

Mūsų klinika

sukurta tiems, kurie tikrai myli gyvūnus ir supranta, kad kokybiškas tyrimas ir išsami diagnostika, užtikrina sėkmingą gydymą ir greitą augintinio atsigavimą.